Masáž pro páry

Jak vám masáž pro páry (dvojice) může poskytnout nezapomenutelné zážitky?

Nezaleží na tom jestli jste prožili spolu jen pár jedinečných okamžiků, nebo jste ve svazku manželském již 10 let, relaxační masáž pro páry a dvojice je vynikající příležitostí, která vám pomůže procítit něco nového a zažít společné vzrušení.

Intimní, útulná a vonná atmosféra vám pomůže se uvolnit a získat tu správnou pohodu a náladu. Naše zkušená masérka pečlivě namasíruje každý sval ve vašem těle a rozehřeje vaše tělo. Po stimulujících procedůrách pocítíte novou sílu a energii ve vašem těle. Tato masáž stimuluje vaše zdraví a zároveň regeneruje svalstvo vašeho těla.

Masáž pro páry(dvojice) má několik unikátních funkcí. Na rozdíl od jiných podobných služeb, u nás můžete sledovat, jak si váš partner užívá stejnou masáž jako vy. Vaše partnerka (partner) bude natolik blízko vás, že budete moci vidět její veškeré emoce, sledovat její prožitky a spokojenost v jejich očí, tváři a v řeči jejího těla. Kromě toho, po všech těchto iintimních a relaxačních procedůrách máte možnost zůstat dále s partnerkou v soukromí našeho zařízení.

Phone:

+420 727 855 109

Zamluvte si Masáž pro páry hned teď